YALINÇ OTO SATIŞ SONRASI SERVİS

Aracınıza satış sonrası servis hizmeti veriyoruz. Araç bakımını veya onarımını burada planlayın. Birinci sınıf servis personelimiz, aracınızı veya kamyonunuzu hızlı bir şekilde servise alabilir. Bakım yapılırken araçsız kalmaktan daha sinir bozucu bir şey olmadığını biliyoruz. Bu nedenle, birinci sınıf bakım ve onarım sağlama konusunda uzman ve bunu hızlı bir şekilde yapabilen bir kadromuz var.

HİZMETLERİMİZ

  • Genel araç tamiri
  • Standart araç bakımı
  • Klima ve kalorifer servisi
  • Havalandırma ve Radyatör tamiri
  • Yağ Değişimi
  • Yağ Filtresi Değişimi
  • Fren Kontrolü
  • Motor Bakımı
  • Mekanik Aksam Bakımı
  • Pasta, Polish ve Cila

Burada servisi planlayarak kendinize biraz zaman kazanın. Formu gönderdikten sonra, servis randevunuzu onaylamak için sizinle iletişime geçeceğiz.

1
2

YAĞ DEĞİŞİMİ

Otomobil, SUV, kamyonet, otobüs ve motosiklet gibi araçların motor performansını korumak ve motor ömrünü en üst düzeye çıkarmak için belirli aralıklarla motor yağı değişimi yapmak gerekir.

Button text (Stm Icon Box)

FREN KONTROLÜ

Fren sistemi, aracınızı kontrol etmenizi sağlayarak sizin ve diğer yolcuların güvenliğini etkileyen araç emniyet üçgeninin üç unsurundan biridir. İyi durumda olan frenler hızınızı kontrol etmenizi ve aracınızın güvenli mesafede durmasını sağlar.

Button text (Stm Icon Box)

KLİMA

Aracınızın kliması her mevsim geçişinde mutlaka düzenli olarak kontrol ve bakım gerektiren standart bir donanımdır. Bakım sırasında; polen filtresi, klima gazı, klima bakteri temizliği vs. bakımları yapılır.

Button text (Stm Icon Box)

Şanzıman

Otomobilinizin modeline göre ortalama her 60 bin kilometrede bakım işlemi yaptırmak gerekir. Bakımları periyodik olarak yaptırmak, olası arızaların önüne geçmeniz ve kesintisiz sürüş konforu yaşamanız anlamına gelir.

Button text (Stm Icon Box)

OTO ELEKTRİK

Servisimizde arabanızın tüm elektrik ve elektronik sistem kontrolleri, akünüzün bakımı ve şarj durumu, sigortaların, rölelerin ve marş motorunun kontrol bakım onarım işlemleri yapılmaktadır.

Button text (Stm Icon Box)

LASTİK & JANT SERVİSİ

Lastikler, onarım, aşınmış lastiklerin rotasyonu veya değişim için araçtan sökülür. Araçta takılı olduğu tarafa göre değişik aşınma özellikleri gösterir. Lastikleri düzenli olarak yer değiştirmek onların daha düzenli aşınmalarını sağlar.

Button text (Stm Icon Box)

SERVİS TALEP FORMU

=
Bu formu göndererek hiçbir yükümlülük altına girmeden bir servis randevusu planlayacaksınız ve bir servis danışmanı tarafından 48 saat içinde sizinle iletişime geçilecektir.

REZERVASYON TALEP FORMU

=
Bu formu göndererek hiçbir yükümlülük altına girmeden bir rezervasyon planlayacaksınız ve bir danışmanımız tarafından 48 saat içinde sizinle iletişime geçilecektir.
ÇALIŞMA SAATLERİ
Pazar Kapalı
Pazartesi 9:00 - 18.00
Salı 9:00 - 18.00
Çarşamba 9:00 - 18.00
Perşembe 9:00 - 18.00
Cuma 9:00 - 18.00
Cumartesi 9:00 - 14.00
Sorunuz mu var? Hemen arayın!
+90 533 863 82 94